skip to Main Content

Aile programlarımızda öğrenciler, genellikle sabahtan öğlene kadar İngilizce eğitimi alır, öğleden sonra ise değişik aktivitelere katılırlar. Aileler ise sabah çocuklarını okula teslim ettikten sonra kendileri için hazırlanan programlara katılır ve akşam çocuğunu okuldan tekrar teslim alırlar. Bu programlara çocuklarıyla birlikte katılmak isteyen aileler yine kendi yaş grupları ile birlikte İngilizce eğitim alma imkanına sahiptirler.

AİLE PROGRAMLARI

Vancouver, Toronto ve Calgary’deki dil okulu merkezlerimizde gerçekleşen aile programlarımız Kanada’yı gezmek ve İngilizcelerini geliştirmek isteyen aileler için ideal bir seçenektir. Programlarımız, ailelere hep beraber hem eğlenerek hem de öğrenerek geçirebilecekleri zevkli bir program sunmaktadır.

Son yıllarda çocukların anneleri ile birlikte katıldığı yaz okulları programları büyük ilgi görmektedir. Bu programlar İngiltere’de özellikle çok yaygınlaşmıştır. Londra ve Brighton’daki dil okulu merkezlerimizde yaz aylarında “aile yaz okulu” programlarımız sunulmaktadır. 4-9 yaş arası ebeveynlere yöneliktir.

Çocuklarıyla Amerika’yı keşif etmek isteyen aileler için ideal bir programdır. Ailelere 3 ayrı lokasyon seçme seçeneği sunulur. Boston, Fort Lauderdale veya Miami seçeneklerinden herhangi birinde İngilizce öğrenirken aynı zamanda ailece hazırlanan programların tadını çıkartacaklar.

Back To Top
Ara