skip to Main Content
iade-iptal-formu

İADE FORMU

İade işlemlerinizin doğru ve hızlı şekilde yapabilmek için formun hatasız ve eksiksiz şekilde doldurulması gerekmektedir.

GEZİ KODU alanına ilgili programın GEZİ KODU‘nun doğru şekilde girilmesi gerekmektedir. İade talep edeceğiniz gezinin GEZİ KODU; ilgili gezinin sayfasında bulunmaktadır. Lütfen gezi kodunu yazarken kopyala yapıştır yaparak eklemeye özen gösteriniz. Talebiniz tarafımıza ulaşması için GEZİ KODU‘nun ilgili sayfalardaki gibi birebir uyuşması gerekmektedir.

ÖNEMLİ NOTLAR

Program son başvuru tarihinden önce; Veli tarafından yapılan Yurtiçi iptal talebi işlemlerinde 45 TL, Yurtdışı iptal taleplerinde ise 25 USD/EURO/CAD/GBP işlem ücret kesintisi yapılmaktadır. Program son başvuru tarihinden sonra;  Veli tarafından yapılan Yurtiçi iptal talebi işlemlerinde 45 TL, Yurtdışı iptal taleplerinde ise 25 USD/EURO/CAD/GBP işlem ücret kesintisi yapılmaktadır. Ek olarak; işlem ücret kesintisi dışında öğrenci için yapılan herhangi bir satın alma işlemi olduysa (ulaşım, konaklama, restoran vs.) kesintiler yapılarak iade işlemi gerçekleştirilecektir.

Katılımcı yetersizliği dolayısıyla International Office tarafından yapılan iptal işlemlerinde herhangi bir kesinti yapılmadan ücret iade edilecektir.

Back To Top
Ara