skip to Main Content
kayak-kampi

ULUDAĞ KAYAK KAMPI

GEZİ TARİHİ: 28 Şubat-01 Mart 2020 | SON BAŞVURU TARİHİ: 10 Şubat 2020 | KATILIM BİLGİLERİ: Ortaokul ve Lise Kademeleri | ZÜMRE: Beden Eğitimi | Gezi Kodu: UO_ULUDAG_KAYAK_V2_2020

Kampın amacı; kayak bilmeyen öğrencilerimize temel eğitim çalışmaları ile kayak sporunu tanıtarak öğrenmelerini ve sevmelerini sağlamak, kayak bilen öğrencilerimize ise seviyelerine uygun olan pistlerde eğitmenler eşliğinde kendilerini geliştirme imkânı sunmaktır.

Ayrıca kampa katılan öğrencilerimiz arasında arkadaşlık duygularının geliştirilmesi, farklı ortamlarda birlikte hareket edebilmenin öneminin kavratılması, ekip ruhunun oluşturulması, sosyal, duygusal gelişimlerine katkıda bulunmak önemli hedeflerimizdendir.

1.GÜN

………. Kampüslerden hareket( Kampüslere göre değişiklik gösterebilir)
12:30-14:00 Otele varış ve check-in
14:00-17:00 Kayak için serbest zaman
17:00-18:00 Beş çayı ikramı
18:00-19:30 Serbest zaman
19:30-21:30 Akşam yemeği
21:00 Dinlenme

2.GÜN

07:30-9:30 Otelde kahvaltı
09:30-12:30 Kayak için serbest zaman
12:30-14:30 Öğle yemeği
14:30-17:00 Kayak için serbest zaman
17:00-18:00 Beş çayı ikramı
18:00-19:00 Serbest zaman
19:30-21:00 Akşam yemeği
21:00-23:00 Kızak etkinliği
23:00 Dinlenme

3.GÜN

07:30-9:30 Otelde kahvaltı
09:30-12:30 Kayak için serbest zaman
12:30-14:30 Öğle yemeği
14:30 Kampüslere hareket
………. Kampüslere varış ve turumuzun sonu (Kampüslere göre değişiklik gösterebilir)

Karinna Otel Kayak Okulu, Uğur Okulları için özel fiyat bilgisi aşağıdadır. Karinna Otel Kayak Okuluna öğrencinin kiralama yaptığı veya ders aldığı gün ödemeler nakit olarak kayak okuluna yapılacaktır. Skipass / Lift ücretleri dahil değildir.

Günlük Kayak/Snowboard Takımı Kiralama: Kişi başı 90 TL (ders alacak öğrencilere 70 TL)
Günlük Kıyafet (Salopet + Mont ) Kişi başı: 70 TL
1 Saatlik Kayak Dersi: Kişi başı 70 TL

Skipass ve Lift ücretleri;

4 Saatlik : 100 TL
1 Günlük : 165 TL
1,5 Günlük : 220 TL
2 Günlük : 285 TL
2,5 Günlük 330 TL

http://www.uludaginfo.com/uludag-skipass-fiyatlari/

NOT: Program içeriği sabit kalmakla beraber, şartlara göre akışta değişiklikler olabilir. Programımızın güncel hali, gezi tarihinden önce sizinle paylaşılacaktır.

Programa Dahil Olan Servisler

  • Lüks otobüslerle ulaşım (Program Kampüste başlar ve biter) 
  • Karinna Otel Uludağ’da 2 gece 3 gün tam pansiyon konaklama (Akşam yemeği ile giriş-Öğle yemeği ile çıkış)
  • TÜRSAB seyahat sigortası
  • Her 10 öğrenciye 1 öğretmen eşliği
  • SENKA Turizm Güvencesi

Programa Dahil Olmayan Servisler

  • İlk gün sabah kahvaltı ve öğle yemeği
  • Son gün dönüş yolu akşam yemeği
  • Kayak ders saati ücretleri, ve kayak ekipmanları
  • Kişisel harcamalar                                

AKBANK ŞUBELERİNDEN YAPTIĞINIZ ÖDEMELERDE HAVALE ÜCRETİ ALINMAYACAKTIR

Ödeme dekontlarının açıklama bölümüne; gezi ismi,  öğrencinin adı soyadı, ve kampüsü muhakkak belirtilmelidir.

Geziye katılan tüm öğrencilerin yanlarında okul kartı veya öğrenci belgesi bulundurması gerekmektedir.

Program içerisinde yapılacak olan panoramik turlar ve diğer gezilerin gün ve saatleri gidilen bölgenin hava durumu, trafik durumu ve oluşabilecek diğer etkenler göz önüne alınarak tur esnasında rehber tarafından değiştirilebilir.

Program son başvuru tarihinden sonra mücbir sebep dışında iptal kabul edilmez.

ÖDEME DEKONTU ve BU FORM international@ugurokullari.k12.tr ADRESİNE MAIL ATILMALIDIR.

ÖNEMLİ: ONLINE ÖDEMELERDE AÇIKLAMA BÖLÜMÜNE OKUL ADI, KATILIMCI ADI SOYADI, SINIFI VE KAMPÜS ADI BELİRTİLMELİDİR.

International Office tarafından düzenlenen tüm okul gezileri TURSAB yasalarına tabidir.


Kıyafet Kuralları:

Okul yönetimlerince belirlenir.

Otel konaklama esnasında dikkat edilecek kurallar:

Otelde konaklama yapıldığı sürece otel kurallarına riayet etmek gerekmektedir.

Otelde konaklayacak diğer misafirleri rahatsız edecek davranışlarda bulunulmamalıdır. Otelde hiçbir nedenle odalar arası geçiş yapılmamalıdır.

Otele giriş-çıkış saatlerine riayet edilmelidir. Görevli öğretmenlerin gözetiminden ayrılmadan programa uyum sağlanması gerekmektedir. Gezi veya Organizasyon süresince konaklama yapılan otel sınırı dışına çıkmak kesinlikle yasaktır.

Otel odasında ve genel alanlarda yüksek sesle konuşulmamalı, yüksek sesle müzik dinlenilmemelidir.

Otelde yaş sınırlaması bulunan havuz, fitness gibi alanlar gerekli yeterliliklere uygun değilse kullanılmamalı ve kurallara uyulmalıdır.

Otel odasında ve genel alanlarda otelin demirbaş eşyalarına zarar verilmemesi, zarar verilmesi halinde oluşan maddi hasarın ve miktarın öğrenci tarafından karşılanacağı bilinmelidir.

Otelde konaklama yapıldığı sürece öğrencinin yaptığı extra harcamalar, çıkış esnasında öğrenci tarafından ödenecektir.

Kanunlara göre, sigara içmenin yasak olduğu kapalı alanlarda her türlü sigara ve tütün mamulünün kullanılması,  otelin içinde veya dışında tüm gezi süresince alkol ve alkollü ürünler kullanılması kesinlikle YASAKTIR! “18 yaş altı Tütün ve tütün mamullerini, alkol ihtiva eden içecekleri, bulundurmak veya içmek” fiilleri disiplin cezasını gerektiren davranışlar olarak nitelendirildiği için, bu fiillerin herhangi birinde bulunanlar, bu kapsamda disiplin hükümlerine tabi tutulacak ve okul yönetimlerince gerekli cezai şartlar uygulanacaktır.

Dışarıdan ziyaretçi kabulü veya Tur/organizasyon dışına izinli refakatçi eşliğinde çıkmak için:

Organizasyon saatleri dışında ve ilgili programı aksatmayacak şekilde; dışarıdan ziyaretçi : veli, sorumlu öğretmen, okul müdürünün de imzaladığı izin kağıdına Ziyaretçinin (18 Yaşından büyük olmak zorundadır) açık Adı Soyadı ve TC Kimlik numarası ve Cep telefonunu olduğu okul tarafından Kaşeli ve İmzalı olmadığı sürece, katılımcı öğrenci ile görüşmesine izin verilmeyecektir. Tur programının güzergahından ayrılacak şekilde yut içi yada yurt dışındaki organizasyonlardan ayrılmak yada izin talebi yerine getirilerek dış ziyaretçi ile görüşmek için turdan yukarıda belirtilen izin evrakı şartlarını yerine getiren ve isteği doğrultusunda ayrılan öğrenci tur programına uyacak şekilde zamanında geri dönmek ile şahsen sorumludur, yaşadığı aksaklık yada gecikmelerden dolayı tura yetişememesi, vaat edilen haklardan yararlanamaması, başına gelebilecek her türlü olumsuz maddi manevi zararlardan dolayı organizasyonu yapanlar/gerçekleştirenler ve sorumlu öğretmen ile okul yönetimleri  sorumlu tutulamaz, ve bu ve benzeri davranışlar sigorta kapsamı dışındadır.

Sağlık problemleri ve sigorta kullanımı hakkında:

Organizasyona  veya Geziye iştirak eden öğrencinin herhangi bir sağlık sorununun da, Sorumlu öğretmen, Veli ve Okul Müdürü ile ivedilikle iletişime geçerek, en yakın anlaşmalı sağlık kuruluşuna ulaşması sağlanacak, sağlık sorununun giderilmesinde gereken ihtiyaçlar, müdahaleler ve sevk için veli bilgilendirilerek (sigorta poliçe kapsamı içinde) ivedilikle yerine getirilmesi sağlanacaktır. Sigorta poliçe ve kasamı ek te bilgilerinize sunulmaktadır.

İptal/İade süreci:

Aksi başka şartlarla belirtilmediği sürece 30 günden önce yapılan iptallerde zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, kısmi şekilde iade söz konusudur. Tur başlangıcından 30 gün veya 30 günün altındaki sürelerde ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ile üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen ve iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere, kısmi iade söz konusudur.

Sigorta, Vize işlemleri ve çeviri işlemleri için iade:

Ret edilen vize başvuruları ve/veya  Katılımcı tarafından yerine getirilmeyen görevlerden ötürü, vize alınamaması durumunda başvuru sahibi sorumludur ve sigorta ile vize için alınan  ödemeler için iade yapılamamaktadır.

Kayıt işlemlerinin tamamlanabilmesi için INT-VB (veli bilgilendirme) formunu eksiksiz ve imzalı şekilde doldurarak, ödeme dekontu ile birlikte “gezinin son başvuru tarihinden” önce UĞUR International Office veya okul idaresinde ilgili müdür yardımcısına ulaştırmanız gerekmektedir.
Banka Bilgileri / Kredi Kartları İçin Mail Order Formu

Back To Top
Ara