skip to Main Content

Bahçehir Gezi Grubu’ na Teşekkürlerimi Sunarım

Sistemli, planlı ve güzel hizmet anlayışıyla bizlere çok güzel kültürel açıdan çok zengin geziler sağlayan Bahçehir Gezi Grubu’ na teşekkürlerimi sunarım.

Melih Balcı (Öğretmen)

Çok Eğlendik

Çok eğlendik ve çok şey öğrendik. Teşekkürler

Ayşe Gül Can (6.Sınıf)

Paris Disneyland Gezisi

24-27 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen, Paris Disneyland Gezi programımız ile ilgili velilerim, öğrencilerim ve şahsım adına çok teşekkür ederim. Gezi planlamasının en başından bu yana, international Ofis çalışanları ve gezi süresince sizlerin ilgi ve anlayışı velilerimizde yüksek memnuniyet oluşturmuştur. Bundan sonra ki dönemlerde gerçekleştirilecek olan yurt içi ve yurt dışı eğitim-gezi programlarını yakından takip edeceklerini bizzat tarafıma bildirmişlerdir. Gezi süresince, kontrollü, profesyonel yaklaşımınızdan dolayı ve bizlere unutulmaz bir gezi planladığınız için, Samsun ekibi adına, size, Taner Beye ve Ersen Hocamıza teşekkürlerimi sunuyorum. İyi çalışmalar dilerim.

Kübra (Beden Eğitimi Öğretmeni)

Barcelona Müzik Festivali‏

Öncelikle size ve emeği gecen tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim. İlk kez ayrılmamıza çok endişeli olmamıza rağmen göndermiş olduğunuz fotoğraflar ve bilgilendirmelerle bizi çok rahatlattınız. Selin, arkadaşları ve öğretmenleri ile güzel bir paylaşımın içinde bulundu. 12 yaşında hem okulunu hem de ülkesinin adını duyurduğu bir topluluğun içinde yer almasının ona kazandırdıkları ise tartışılamaz. Cok teşekkür ederiz. Saygılar ve sevgiler…

Murat (Öğrenci Velisi)

Back To Top
Ara