skip to Main Content
yaz-okulu-
YURT DIŞI İNGİLİZCE YAZ OKULLARI

Yoğun bir ders yılının sonunda çocuğunuza en güzel hediye olarak verebileceğiniz yaz okulu programlarımızda yabancı dil eğitimini, yurt dışında pratik yaptırarak ileri seviyeye taşımayı hedefliyoruz. Gerçekleştirilen programların amacı yabancı dil öğrenimini desteklemek ile birlikte aynı zamanda seyahat edilen ülkenin, coğrafi, tarihi ve sanatsal zenginlikleriyle öğrencileri buluşturmaktır.

YAZ OKULLARINDA ÇOCUKLARIMIZ DİL EĞİTİMİ YANI SIRA;

Yurtdışı seyahat deneyimi kazanırlar. Yabancı dil bilmenin önemli olduğunu, İngilizcenin konuşma ve anlaşma dili olduğunu yerinde görürler. Farklı ülkelerden arkadaşlar edinip dünya mutfaklarını ve kültürlerini öğrenirler. Özgüven kazanıp arkadaşlık ve dayanışmanın önemini kavramanın yanı sıra kendilerini ifade edebilme yeteneklerini geliştirirler. Vizyonlarını genişleterek ileriki hayatlarında meslek seçimi konusunda daha sağlıklı karar verebilirler. Hayatları boyunca unutmayacakları harika bir tatil deneyimlerler. Başarı duygularını geliştirirler.

Öğrencilerimiz ilk gün yapılacak seviye tespit sınavından sonra kendi seviyelerinde olan uluslararası gruplarla eğitim alırlar. Grupların çok uluslu olmasına önem verilmektedir. Eğitim genelde haftada 20 saat olup konuşma ve doğru telaffuz ağırlıklı programlar uygulanmaktadır.

Back To Top
Ara